O warsztatach

WORKSITE

Najbardziej klasyczny z masaży biurowych. Najprostszy, zarazem efektywny i efektowny. Pożądany ze względu na małe wymagania co do miejsca jego wykonywania. Jest mocno mobilny. Idealnie pasuje w biurach, na eventach czy spotkaniach biznesowych.

Masaż ten, dba o kondycję psycho-fizyczną osób, które poprzez dużą ilość godzin spędzonych przy biurku cierpią na dyskomfort i ból w różnych obszarach ciała. W krótkim czasie (max 20 minut), w pozycji siedząco-klęczącej na specjalnym krześle opracowane jest ciało głębokimi uciskami, technikami rozciągającymi oraz rozluźniającymi. Masaż ten, gwarantuje intensywne odczucia, i zaskakująco skuteczne wyniki zarówno w kondycji tkanek jak i w szybkim odprężeniu podczas pracy.

WORKTAI

Masaż biurowy, zwany masażem Worksite, praktykowany jest najczęściej na specjalnych krzesłach. Tam klient jest masowany w ubraniu, bez użycia oliwek w pozycji siedzącej. Ta forma masażu biurowego istnieje już szmat czasu i stała się standardową propozycją firm masujących mobilnie. Jest łatwa i nie wymagająca, ale z racji wymuszonej pozycji masowania ogranicza globalną pracę z ciałem. Dla mnie masaż krzesełkowy Worksite to za mało. Za mało by móc w pełni wykorzystać walory profesjonalnego masażu.

Wiadomo, że praca w biurach wymaga pewnych zasad postępowania z masowanymi. Przede wszystkim masaż ma być bez rozbierania, bez używania środków poślizgowych. Tego zmienić raczej nie można ale gdybyśmy zmienili pozycję masowanego? A co by było, gdybyśmy masowali naszych klientów biurowych w pozycji lezącej?

Tez o tym myślałem, chciałem to zmienić i zmieniłem. Nasza firma masuje w biurach w pozycji lezącej! Tak, to był strzał w 10tkę! Firmom się podoba. Masaż w pozycji lezącej na specjalnej macie, bez rozbierania się, bez używania oliwek i ze znacznie lepszymi możliwościami pracy z ciałem!

Poznajcie masaż WorkTai. Sekwencja specjalnie dobranych technik, rodem z SeiTai, masażu Tajskiego i Shiatsu. Mamy tu elementy chiropraktyki, masażu uciskowego i stretchingu. Pracujemy z całym ciałem a nie z wybranymi okolicami. WorkTai to zabieg trwający 25 min., dający pełne odprężenie, eliminujący objawy stresu i zmęczenia. To już wypróbowana formuła zabiegu!

beton barbekü