Marcin Banasiński

przede wszystkim pasjonat … dyplomowany masażysta, ukończył Policealne Studium Medycyny Sportu. Uzyskał dyplom technika masażysty.
Terapeuta (3dan) japońskiej metody YUMEIHO®, kształcił się pod okiem nauczyciela Macieja Dłuskiego (7dan). Ukończył szereg szkoleń masaży „wschodnich” – m.in. Shiatsu – Peter Woodcraft, masaż Tajski – Piotr Druzgała, masaż Tybetański – Zbigniew Dąbrowski. Ukończył także kurs MTG (masażu tkanek głębokich) pod kuratelą mgr Rafał Uryzaja.

Twórca portalu dla masażystów, działającego od 2001 – Serwis-Masazysta.pl. Uczestnik i współorganizator konferencji – „Spotkanie z Masażem”. Współorganizator spotkań z młodymi masażystami – „Dzień dobry Masaż”
Szkoleniowiec metody masażu biurowego WorkSite i WorkTai. Obie metody opracował sam.

Marcin zawodowo zajmuje się masażem od 2001 roku a od 2010 roku zajmuje się korekcją wad postawy u dorosłych i dzieci – terapia manualna
Na bazie przebytych szkoleń a w szczególności doświadczenia, stworzył autorską metodę – SeiTai Body Balance, z której również szkoli.

Prywatnie tata Julii. Miłośnik podróży w szczególności tych motocyklowych. W wolnej chwili i przy dobrej pogodzie można go spotkać na trasie.

Magdalena Marzec

masażystka z kilkuletnim doświadczeniem w pracy w salonach SPA oraz w klinice rehabilitacji, absolwentka Policealnego Studium Medycyny Sportu (Carolina Medical Center) na co dzień zajmuje się masażem relaksacyjnym, klasycznym oraz leczniczym. Jej zainteresowania krążą również wokół kosmetologii, psychologii, jogi, pilatesu oraz medytacji.

Z masażem WorkSite związała się już 4 lata temu robiąc kurs u Marcina Banasińskiego. Od tego czasu pracowała na wielu eventach jako masażystka WorkSite, a od 2 lat praktykuje prace cyklicznie w biurach.

Do swojej pracy podchodzi z pasją i zamiłowaniem, jej głównym kierunkiem w masażu jest relaksacja, którą przenosi również na masaż Work-Site.

beton barbekü