Marcin Banasiński

przede wszystkim pasjonat … dyplomowany masażysta, ukończył Policealne Studium Medycyny Sportu. Uzyskał dyplom technika masażysty.
Terapeuta (3dan) japońskiej metody YUMEIHO®, kształcił się pod okiem nauczyciela Macieja Dłuskiego (7dan). Ukończył szereg szkoleń masaży „wschodnich” – m.in. Shiatsu – Peter Woodcraft, masaż Tajski – Piotr Druzgała, masaż Tybetański – Zbigniew Dąbrowski. Ukończył także kurs MTG (masażu tkanek głębokich) pod kuratelą mgr Rafał Uryzaja.

Twórca portalu dla masażystów, działającego od 2001 – Serwis-Masazysta.pl. Uczestnik i współorganizator konferencji – „Spotkanie z Masażem”. Współorganizator spotkań z młodymi masażystami – „Dzień dobry Masaż”
Szkoleniowiec metody masażu biurowego WorkSite i WorkTai. Obie metody opracował sam.

Marcin zawodowo zajmuje się masażem od 2001 roku a od 2010 roku zajmuje się korekcją wad postawy u dorosłych i dzieci – terapia manualna
Na bazie przebytych szkoleń a w szczególności doświadczenia, stworzył autorską metodę – SeiTai Body Balance, z której również szkoli.

Prywatnie tata Julii. Miłośnik podróży w szczególności tych motocyklowych. W wolnej chwili i przy dobrej pogodzie można go spotkać na trasie.

beton barbekü