Magdalena Marzec

Ciałem i relaksacją zainteresowała się w 2011 roku, kiedy po kilku latach praktyki ćwiczeń metody Pilates ukończyła kurs instruktora tej metody, ten krok otworzył mi oczy na czucie ciała, związek między emocjami i napięciami oraz chęć dalszej pracy w tej strefie.

Następnym krokiem był masaż. Masaż i anatomia- medycznie, profesjonalnie, dogłębnie, wybrała najlepszą obecnie Policealną Szkołę Medycyny Sportu (Carolina Medical Center) gdzie wiedza scentralizowana była na nauce o masażu i zdrowiu człowieka.

Dzisiaj, po wielu już kursach , rozwijających zbudowane zainteresowanie (kurs masazu gorącymi kamieniami, kurs masażu bańką chińska i technik modelujących, kurs technik relaksacyjnych, kurs masażu lomi- lomi) pracuje bardzo świadomie i elastycznie, z dbałością opracowując napięcia mięśniowe podczas płynnych, relaksacyjnych masaży. Pracuje również kosmetycznie z problemem cellulitu, oraz klasycznie podczas bólu i napięć mięśniowych. Za podstawę zdrowego ciała uważa świadomość ciała i jego sygnałów oraz odpowiedni relaks i odpoczynek.

Jej zainteresowana wokół ciała, duszy, emocji, samopoczucia i zdrowia nie zamykają się tylko w kursach, samodzielnie pogłębia wiedzę o człowieku, i jego reakcjach na stres, o sposobach radzenia sobie ze skumulowanymi napięciami, i sposobach zmniejszenia reakcji stresowych.

WorkSite. Relaksację przenosi również poza ściany gabinetu, pracując w biurach techniką masażu WorkSite. Masaż ten, dba o kondycję psycho-fizyczną osób, które poprzez dużą ilość godzin spędzonych przy biurku cierpią na dyskomfort i ból w różnych obszarach ciała. W krótkim czasie (max 20 minut), w pozycji siedząco-klęczącej na specjalnym krześle opracowuję ciało głębokimi uciskami, technikami rozciągającymi oraz rozluźniającymi. Masaż ten, gwarantuje intensywne odczucia, i zaskakująco skuteczne wyniki zarówno w kondycji tkanek jak i w szybkim odprężeniu podczas pracy.

W metodzie pracy WorkSite prowadzi również szkolenia dla fizjoterapeutów i techników masażystów.

W gabinecie razem z Magdą, możemy wspólnie popracować nad:

  • Rozluźnieniem Twojego ciała masażem intuicyjnym (relaksacyjny masaż opracowujący głębokie napięcia i wprowadzający w stan holistycznego odpoczynku. Łączy techniki relaksacyjne z lomi lomi, klasycznymi oraz energetycznymi – 90minut)
  • Bólem Twojego ciała masażem klasycznym łączonym z technikami powięziowym ( praca w napięciach, skupienie na obszarach bolesnych plus opracowanie okolicy problematycznej, koniecznosć realizacji w formie serii zabiegów)
  • Wyglądem Twojego ciała i skóry masażem bańką chińską łączoną z technikami modelującymi i ujędrniającymi ( intensywny masaż, mający na celu mocne rozgrzanie opracowywanego obszaru, rozbicie adipocytów (komórek tłuszczowych) oraz wspomaganie organizmu w detoksykacji, konieczność realizacji w formie serii zabiegów)
beton barbekü